No products in the cart.

Elementy tracone do betonu

ELEMENTY TRACONE DO BETONU

Połączenie wysokiej jakości i efektywności prac remontowo-budowlanych jest bardzo ważnym i pożądanym aspektem na placu budowy. Elementy tracone do betonu zapewniają, że przy zachowaniu profesjonalizmu można uzyskać szybkie zakończenie projektu.

CZYM SĄ?

To akcesoria, które przede wszystkim stanowią wsparcie dla szalunku. Są niezastąpione podczas wykonywania prac budowlanych. Wykonane zostały z mocnych materiałów. Gwarantują uzyskanie odpowiedniej otuliny betonu.

Oferowane przez nas elementy tracone do betonu można podzielić na dystanse punktowe i liniowe. Pierwsza kategoria zastosowanie znajdzie zarówno w pionie, jak i poziomie. Sprawiają, że konstrukcja jest trwała i nieruchoma. Dystanse liniowe świetnie nadają się do dolnych zbrojeń. Znoszą duże obciążenia, sprawdzają się na miękkim i twardym podłożu.

CO ZYSKUJESZ?

Elementy tracone do betonu są ekonomiczne. Prosty montaż nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu lub dodatkowych narzędzi, co więcej można go wykonać samodzielnie. Nie trzeba ich odzyskiwać, dzięki czemu udaje się oszczędzić czas.

Specjalny kształt i wycięcia umożliwiają swobodne przepływanie betonu i zapobiegają jego pęknięciom. Co więcej, zastosowanie elementów traconych gwarantuje, że konstrukcja będzie estetyczna. Dzięki specjalnym otworom z łatwością można przeprowadzić przez nie przewody, pręty lub rury.

Elementy tracone do betonu pozwalają uzyskać precyzyjne ułożenie zbrojenia. Osłaniają odzyskiwane ściągi podczas betonowania. Uzyskana dzięki nim otulina betonu wpływa na trwałość konstrukcji szalunkowych. Są wsparciem dla urządzeń służących do zacierania wylewek.

Oferowane przez nas elementy są odporne na uderzenia i nie odkształcają się przy dużym obciążeniu. Mają wysoką tolerancję na szkodliwe warunki atmosferyczne. Co więcej, są niepodatne na wilgoć i nasiąkanie.

A CO Z ODPADAMI?

Stożek PVC

W trakcie przeprowadzania robót budowlanych lub remontowych bałagan jest czymś, czego nie da się uniknąć. W takim przypadku dużą zaletą wykorzystywania elementów traconych jest to, że nie odzyskuje się ich po skończonej pracy. Jest to rozwiązanie niezwykle ekologiczne, ponieważ znacząco redukuje ilość odpadów.

POZWÓL NAM USPRAWNIĆ SWOJE ZAKUPY

Zakupy za pośrednictwem naszego sklepu to okazja do uzyskania najlepszej ceny i fachowej obsługi. Nasi Doradcy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym gwarantują indywidualne podejście do Klienta i Jego potrzeb.