No products in the cart.

Rux

Typ Rux

Największy atut rusztowania typu Rux to lekkość poszczególnych elementów. System R65 wyróżnia wąska rama o szerokości 65 cm. Dzięki temu cały system jest znacznie lżejszy, a także łatwiejszy w transporcie i składowaniu.

ZALETY

Montaż i demontaż systemu tego typu nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani stosowania dodatkowych narzędzi. R65 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić składanie konstrukcji.

Poszczególne części rusztowania pasują do siebie tylko pod warunkiem, że elementy układa się we właściwej kolejności. Jest to korzystne nie tylko ze względu na przyspieszenie wykonywanych prac, ale też dla zwiększenia bezpieczeństwa. Niewłaściwe złożenie R65 jest prawie niemożliwe.

Regulowane podstawki rusztowania sprawiają, że ustawisz je na każdym podłożu. Co więcej, można je montować zarówno z podestami drewnianymi, jak i stalowymi. Cechą charakterystyczną systemu są samozamykające się trzpienie.

KORZYŚCI

Rusztowanie R65 możesz połączyć w różne warianty montażowe. W ten sposób system nada się do prac przy każdej ścianie - nawet takiej o nieregularnym kształcie.

R65 możesz wykorzystać do prowadzenia różnego rodzaju prac budowlanych i ochronnych. Konstrukcja rusztowania osiąga dużą wysokość roboczą. System typu Rux nadaje się do użytku wszędzie tam, gdzie jest ciasno.

Rusztowanie jest oparte na konstrukcji ramowej, aby zapewnić ochronę przed upadkiem. Dodatkowo, to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Rusztowanie R65 wykorzystasz optymalnie na placu budowy.