+48 12 306 74 65 biuro@serwisbudowy.pl

Szalunki stropowe i sklejka szalunkowa

Szalunki stropowe

W naszym sklepie skupiamy się na oferowaniu produktów najwyższej jakości, które wyróżniają się precyzją wykonania, jak i atrakcyjną ceną. Różnorodność pozwala nam trafić do odbiorców o różnych możliwościach i zainteresowaniach, tak by każdy miał szansę znaleźć elementy konstrukcji budowlanej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szalunki stropowe to element konieczny do wzmocnienia konstrukcji betonowej. Sklejka szalunkowa to konstrukcja bardzo często wykorzystywana na budowie. Najczęściej tworzona przy udziale drewnianych desek, które mają za zadanie nadawać właściwy kształt betonowym wylewkom. Ich zastosowanie jest dość szerokie i nie ogranicza się tylko do podtrzymywania podczas zalewania stropu betonem, ale również mogą być wykorzystane podczas procesu murowania ścian z wyodrębnionymi otworami okiennymi i drzwiowymi oraz jako skuteczne zabezpieczenie dziur w ziemi podczas wykonywania robót ziemnych.
Szalunki stropowe

Wyświetlono 1–9 z 28 produktów

Jakość i konkurencyjna cena

Poszukujesz wysokiej jakości szalunków stropowych bądź sklejki szalunkowej, które jednocześnie będą w atrakcyjnej cenie? Jeżeli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco to warto, abyś przyjrzał się przygotowanej przez nas ofercie. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom i z tego względu zawsze prowadzimy staranną selekcję produktów, które znajdą się w asortymencie naszego sklepu. Robiąc zakupy za pośrednictwem Serwisu Budowlanego możesz mieć pewność, że zaopatrzysz się w niezawodny sprzęt budowlany, cechujący się wysoką jakością, trwałością i odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Dużym atutem przygotowanej przez nas oferty szalunków stropowych oraz sklejki szalunkowej jest wyjątkowo konkurencyjna cena.
Szalunki stropowe

Przeznaczenie szalunków stropowych

Szalunki stropowe służą przede wszystkim do formowania stropów betonowych. Ze względu na pełnioną przez nie funkcję w znacznym stopniu skracają czas wykonywanej pracy przez fachowców oraz pozwalają im na osiągnięcie rzetelnych i wyjątkowo precyzyjnych efektów. Ważne jest, aby posiadały one solidną konstrukcję oraz były wykonane z najlepszych materiałów, które zapewnią im niezawodność oraz wysoką jakość.

Jak wybrać sklejkę szalunkową?

Wybór sklejki szalunkowej jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem - podjęcie tej decyzji wymaga co najmniej elementarnej wiedzy dotyczącej wykonywania prac budowlanych, dlatego też w przypadku, gdy nie posiadasz odpowiednich kwalifikacji, zwrócić się o pomoc do specjalistów pracujących w naszej firmie na przykład wypełniając formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej. W miejscu tym należy także zaznaczyć, że wyróżniamy kilka rodzajów sklejki szalunkowej w tym suchotrwałą, półodporną czy wododporną. Nie czekaj i już dziś dodaj sklejkę szalunkową do swojego koszyka! Gwarantujemy ekspresową realizację wszystkich złożonych zamówień, wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną i sympatyczną obsługę.
Sklejka szalunkowa