No products in the cart.

Zabezpieczenia ruchu drogowego

Zabezpieczenia ruchu drogowego

W JAKIM CELU?

Z roku na rok przybywa coraz więcej pojazdów. W ten sposób wzrasta ryzyko pojawiania się utrudnień na drogach. Możemy tutaj mówić zarówno o zużywaniu się nawierzchni, korkach drogowych, jak i wypadkach komunikacyjnych. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się niebezpiecznych sytuacji, stale buduje się nowe drogi i remontuje te już istniejące.

Jednak budowy i remonty same w sobie są czymś, co powoduje utrudnienia w płynności ruchu drogowego. Chociaż mają zapobiegać wystąpieniu sytuacji niebezpiecznych, czasem są przyczyną ich wystąpienia. Źle oznakowane miejsce prac budowlanych może być tak samo ryzykowne jak brak oznakowania. Z pomocą przychodzą zabezpieczenia drogowe.

DLA BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki elementom zabezpieczeń drogowych można w odpowiedni sposób oznaczyć niebezpieczne miejsca. Wyraźne kolory i odblaski sprawiają, że zabezpieczenia są doskonale widoczne w dzień i w nocy. Pozwala to znacznie zmniejszyć ryzyko kolizji oraz zwiększyć bezpieczeństwo ludzi i pojazdów. 

Elementy systemu zabezpieczeń drogowych wyznaczają bezpieczne przejścia dla pieszych, kiedy roboty drogowe prowadzone są na chodniku. Poza tym, ostrzegają o dziurach lub miejscach wypadku. Zabezpieczenia ruchu drogowego są świetną osłoną między jezdnią a przeszkodami. Oddzielają pasy ruchu, dzięki czemu pozostaje on płynny.

SĄ UNIWERSALNE

Zabezpieczenia ruchu drogowego można stosować nie tylko w miejscach, gdzie prowadzone są prace budowlane. Poszczególne elementy będą przydatne w wielu innych sytuacjach.

Barierki drogowe odgradzają strefy, które powinny zostać odseparowane. Dlatego używa się ich także na koncertach, imprezach sportowych i podobnych aktywnościach na świeżym powietrzu.

Pachołki drogowe przede wszystkim ostrzegają o miejscach niebezpiecznych, jednak wachlarz ich zastosowania jest znacznie szerszy. Znakomicie sprawdzą się również jako oznaczenia zarezerwowanych miejsc parkingowych lub wydzielanie stref na stacji benzynowej lub placu manewrowym. Co więcej, często wykorzystuje się je na terenie budowy.

... I EKONOMICZNE

Zabezpieczenia ruchu drogowego są lekkie. To bardzo ułatwia ich transport i składowanie. Instalacja poszczególnych elementów jest intuicyjna i przebiega niezwykle sprawnie. Oferowane przez nas zabezpieczenia są wykonane z dobrej jakości materiałów. Mają dużą odporność na warunki pogodowe. Co więcej, są zgodne ze standardami BHP i UE.

Zakupy za pośrednictwem naszego sklepu to okazja do uzyskania najlepszej ceny i fachowej obsługi. Nasi Doradcy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym gwarantują indywidualne podejście do Klienta i Jego potrzeb.

.

POZWÓL NAM USPRAWNIĆ SWOJE ZAKUPY

Wyświetlono 1–9 z 11 produktów