No products in the cart.

Zsypy do gruzu

Zsypy do gruzu

Jednym z najczęstszych problemów związanych z budową lub remontem jest gruz. Nie tylko tworzy bałagan, ale jest też groźny dla środowiska. Źle zabezpieczony lub transportowany odpad może doprowadzić do wypadku lub uszkodzenia mienia. Gruz nie może zalegać, a w związku z tym zachodzi potrzeba usunięcia go z miejsca budowy. Rozwiązaniem są oferowane przez nas zsypy do gruzu.

BEZPIECZNIE ZARZĄDZAJ GRUZEM

Oferowane przez nas produkty są zbudowane z tworzywa wysokiej jakości, więc transport gruzu będzie odbywał się bezproblemowo. Solidne materiały zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym. Nasze zsypy zniosą duże obciążenia, dlatego można używać ich także do transportu ciężkich odpadów.

Co więcej, segmentowa konstrukcja pozwala na wsuwanie elementów jedne w drugie. Dzięki temu znacznie ogranicza się ryzyko przypadkowego wydostania się odpadów poza wyznaczone miejsce. Zsypy do gruzu umożliwia transport gruzu wprost do kontenera. To sprawia, że cały proces nie zagraża życiu i zdrowiu pracowników.

OSZCZĘDŹ CZAS I PIENIĄDZE

Wykorzystanie oferowanego przez nas systemu to wybór ekonomicznych rozwiązań. Gruz transportowany za pomocą zsypu jest zdecydowanie bardziej efektywną metodą niż tradycyjne ładowanie go do wiader i wrzucanie do specjalnych worków.

Zsypy do gruzu nadają się do wielokrotnego użytku. Nie ma więc konieczności kupowania nowych elementów za każdym razem, kiedy zachodzi potrzeba ich wykorzystania. Ponadto, poszczególne części pasują do innych systemów dostępnych na rynku. Dzięki temu zmniejszają się koszty całej inwestycji.

UŻYWAJ JAK CHCESZ

Zsypy do gruzu mogą być używane w różnoraki sposób. Sprawdzają się wszędzie, gdzie potrzebny jest pionowy transport surowców. Nadaje się zarówno do sypkich materiałów, np. piasku , jak i bardziej zwartych takich jak urobek w kopalni.

Zsypy do gruzu są lekkie, a sposób ich wykonania bardzo ułatwia ich transport i składowanie. Montaż i łączenie poszczególnych elementów jest bardzo proste i przebiega szybko. Oferowane przez nas produkty mają dużą odporność na odkształcenia i warunki pogodowe. Co więcej, są zgodne ze standardami BHP i UE.

.

POZWÓL NAM USPRAWNIĆ SWOJE ZAKUPY

Zakupy za pośrednictwem naszego sklepu to okazja do uzyskania najlepszej ceny i fachowej obsługi.

Nasi Doradcy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym gwarantują indywidualne podejście do Klienta i Jego potrzeb.