No products in the cart.

O nas

Serwis Budowy

Zajmujemy się zaopatrzeniem placu budowy. Jesteśmy firmą nastawioną na ciągły rozwój. Zespół składa się ze specjalistów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach. Nasi Doradcy posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta i Jego potrzeb.

Działamy od 2016 roku i od początku staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Chociaż jesteśmy stosunkowo młodą firmą, posiadamy stabilną pozycję na rynku. Tym co nas wyróżnia jest elastyczność. Szybko i łatwo dopasowujemy się do nowych warunków i sytuacji rynkowej.

Co więcej, jesteśmy blisko ludzi. Codziennie budujemy i umacniamy relacje z naszymi Klientami. To pozwala na lepsze poznanie i zrozumienie ich potrzeb, a także wprowadzenie innowacyjnych działań.

Uważnie słuchamy uwag i potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy, że współpraca z nami odbywa się na wysokim poziomie. Cechuje nas zaangażowanie oraz orientacja na indywidualne wymagania i zadowolenie Klienta.

Jako nowoczesna firma samodzielnie wytwarzamy i stale ulepszamy nasze produkty. Zanim zostaną dopuszczone do użytku, poddajemy je serii specjalistycznych testów. Wszystkie elementy badamy pod kątem trwałości oraz jakości wykonania.

W naszym asortymencie znajdą Państwo rusztowania, szalunki, ogrodzenia budowlane, zabezpieczenia drogowe, zsypy do gruzu, a także szeroki wybór akcesoriów systemowych. Wszystkie produkty posiadają stosowne dokumenty techniczne oraz gwarancję.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom jesteśmy w stanie skonfigurować zamówienie i indywidualnie wyliczyć koszty wysyłki towaru. Dzięki temu zapewniamy usługi profesjonalnie dopasowane do Ciebie.

Współpracujemy z firmami kurierskimi, a także dostarczamy zakupiony towar do Paczkomatów InPost. W przypadku składania zamówienia na firmę, prosimy o podanie numeru NIP. Potrzebujemy go, aby wystawić poprawne dokumenty księgowe.

Zapraszamy do naszej siedziby w Trzebini, jeżeli zdecydujesz się odebrać towar osobiście. W takiej sytuacji prosimy o informację 1 dzień przed planowanym przyjazdem.

Zakupy za pośrednictwem naszego sklepu to okazja do uzyskania fachowej obsługi. Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Co więcej, nasza oferta produktowa jest ciągle dostępna i aktualizowana na bieżąco. Zapewniamy szczegółowe i rzetelne informacje o naszych towarach.

Serwis Budowy

Twoje zadowolenie to nasz cel!